Ultradźwiękowy dstraszacz gryzoni MAX - 200m2 na myszy, szczury, kuny, łasice.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 97,00 zł 97.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ULTRADŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ GRYZONI OdH1 "Max" odstrasza myszy, szczury, kuny, tchórze, łasice i inne gryzonie Nie zabija, ale ekologicznym sposobem przegania nieprzyjemnych "współmieszkańców" i "gości".

Zastosowanie

Odstraszacz emituje nieregularnie przerywane ultradźwięki i dźwięki o zmiennej częstotliwości (idealny do pomieszczeń, w których nie przebywają ludzie, bądź przebywają sporadycznie i przez krótki czas, tj. piwnice, komórki, magazyny, budynki gospodarcze, garaże, itp.). Urządzenie to jest przeznaczone do przeganiania myszy, szczurów, tchórzy i innych szkodników z mieszkalnych i gospodarczych przestrzeni. Dźwięk czy też ultradźwięk, którym to urządzenie wypełnia chronioną przestrzeń stwarza dla wyżej wymienionych gryzoni i szkodników nieodpowiednie środowisko naturalne, wręcz nie do wytrzymania, i dlatego wkrótce opuszczają one chroniony obszar. Jeśli masz problemy z gryzoniami w swoim gospodarstwie, mieszkaniu, magazynie, piwnicy, biurze, sklepie, itp. to urządzenie jest idealne.

Dane techniczne

Zasięg działania 200m2.

Zasilanie: tylko sieciowy zasilacz stabilizowany (2W) z napięciem 12V.

Temperatura pracy: -20°C do +50°C,

Wymiary urządzenia: 185mm x 88mm x 31mm.

UWAGA!!!

Odstraszacz może być zasilany tylko zasilaczem, nie działa z bateriami. Brak zasilacza w zestawie.

Odstraszacz "Max" może być zasilany z zasilacza. Można kupić w naszym sklepie internetowym ten odstraszacz w zestawie z zasilaczem w cenie 101,00zł. wystarczy kliknąć poniższy link: odstraszacz ODH1 Max + zasilacz 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl