Soltex 160g - skuteczna trucizna, karma, trutka na kreta, krety

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16,20 zł 16.20
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Czym jest trutka na krety Soltex?

SOLTEX pasta jest nowoczesnym preparatem gryzoniobójczym. Rodentycyd jest skuteczny przeciwko trudnym do zwalczania gryzoniom, skutecznie odstrasza krety i nornice.

Pasta jest zamknięta w pojedynczych torebeczkach (opakowanie zawiera ok. 14 sztuk) odpornych na wilgoć oraz przez zawartość waniliy (atraktant zachęcający gryzonie do pobierania pasty) - jest atrakcyjna smakowo.

Produkt zawiera bitrex - substancję o gorzkim smaku, chroniącą przed przypadkowym spożyciem przez człowieka (zwłaszcza dzieci), zwierzęta domowe i ptactwo.

Preparat zawiera w składzie difenakum - antykoagulant II generacji, który uniemożliwia tworzenie protrombiny we krwi, co doprowadza do krwotoków wewnętrznych i zewnętrznych, w konsekwencji po kilku dniach powodując śmierć pojedynczych osobników.

Ważne!

Trutkę na kreta należy wyciągać z opakowania przy użyciu rękawiczek. Trzeba o tym pamiętać, ponieważ krety nie widzą ale mają wyostrzony zmysł węchu. Zapach człowieka na preparacie na krety może go zniechęcić do jej pobrania.

Dane techniczne trutki na kreta Soltex

Trutkę SOLTEX pasta stosujemy bez uprzedniego ich otwierania. Umieszczamy je w korytarzach i kopcach, pozostawiając drożne na okres około 1 tygodnia. Nie zakopujemy ziemią.

Uwaga! Nie rozrywać saszetek!

  • skład: difenakum, bitex
  • numer pozwolenia: PL/2012/0009/A/MR

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl