Odstraszacz zwierząt U129 na psy, koty, kuny, gryzonie

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 112,00 zł 112.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wielofunkcyjny odstraszacz zwierząt na 70m2Odstraszacz zwierząt U-129 to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych psów, kotów, kun i innych zwierząt z Państwa posesji. Jest to połączenie odstraszacza ultradźwiękowego, świetlnego i dźwiękowego. W zależności od sytuacji, może działać zarówno automatycznie jak i przy pomocy fotokomórki czułej na ruch. Urządzenie może być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych: w mieszkaniach, domach, restauracjach, hotelach, biurach itp. jak i na wolnym powietrzu (przy zapewnieniu odpowiednich warunków).

Swoją bardzo wysoką skuteczność działania urządzenie zawdzięcza połączeniu trzech trybów pracy. Urządzenie jest bardzo czułe. Może być również stosowane jako alarm dźwiękowy, nie tylko w celu odstraszania zwierząt ale i nieproszonych gości na Państwa posesji.


W urządzeniu nie są wykorzystywane żadne chemikalia, ani trucizny, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla ludzi i zwierząt domowych!

Urządzenie odstrasza również małe i większe gryzonie (np. szczury i myszy). Jak wynika z badań laboratoryjnych, fale ultradźwiękowe atakują układ słuchowy i układ nerwowy najczęściej spotykanych szkodników, wywołując u nich ból i dyskomfort oraz wytwarzając nieprzyjazne środowisko, do którego nie są one w stanie się przystosować. Dzięki zastosowaniu odstraszacz ultradźwiękowego, można usunąć szkodniki w sposób nieinwazyjny!

Odstraszacz U-129 jest najbardziej uniwersalnym i wielofunkcyjnym ale przy tym bardzo skutecznym urządzeniem tego typu!

Aukcja dotyczy samego odstraszacza U-129

1. Włóż baterię lub podłącz urządzenie do gniazdka sieciowego. 8 diod LED zacznie migać, sygnalizując obecność zasilania. 2 sekundy później urządzenie jest gotowe do pracy.

2. Użytkownik może wybrać tryb pracy odpowiedni do danego środowiska. W tym celu, po włączeniu zasilania, należy nacisnąć i przytrzymać przycisk włącznika (czarny okrągły), aby wejść w funkcję wyboru trybu pracy, a następnie nacisnąć przycisk włącznika, aby wybrać tryb pracy (dioda żółta, dioda zielona (światło stałe), dioda czerwona (światło stałe), dioda czerwona (migająca) i dioda zielona LED (migająca)).

3. Stosownie do wybranego trybu pracy, potrzebnych jest około 10 sekund na wejście w tryb alarmowy, kiedy pasywny czujnik podczerwieni obiektu uruchomi funkcję; praca jest kontynuowana, a po 30 sekundach urządzenie ponownie wchodzi w tryb alarmu (dotyczy pierwszych czterech trybów, gdyż oparte są one na pracy pasywnego czujnika podczerwieni). Po wybraniu piątego trybu pracy (długotrwała emisja fal ultradźwiękowych) praca odbywa się automatycznie.

4. Po upływie około 10 sekund pracy urządzenia dioda wskaźnikowa wyłącza się (lecz urządzenie pracuje nadal).

5. Aby wyłączyć zasilanie (i wszystkie diody), naciśnij i przytrzymaj czarny okrągły przycisk znajdujący się przy diodach. Urządzenie przestaje pracować.

1. Jeżeli pomieszczenie nie będzie przez dłuższy czas użytkowane, należy wyjąć wtyczkę urządzenia z gniazdka zasilającego lub wyciągnąć baterię.
2. Należy mieć na uwadze, że fale akustyczne nie przechodzą przez meble lub inne przedmioty. Upewnij się, że wylot emitera urządzenia nie jest zasłonięty przez znajdujące się wokół przedmioty.
3. Należy unikać dłuższej pracy urządzenia w warunkach wilgotności i nie dopuszczać do jego zanurzenia w wodzie.
4. Aby umożliwić długotrwałą pracę urządzenia, zalecamy stosowanie zasilacza (DC 9V, 600mA), o ile pozwalają na to warunki otoczenia.


- Zasilanie: 2 X bateria 9V lub zasilacz sieciowy 9V (brak baterii w zestawie)
- Obszar działania pasywnego czujnika podczerwieni: 70 m2 (w linii prostej ok. 8,5 m)
- Obszar działania pasywnego czujnika podczerwieni: kąt rozproszenia 110 stopni
- Zakres częstotliwości: 15-26 kHz
- Częstotliwość akustyczna: ok. 7 kHz
- Ciśnienie akustyczne wyjściowe: 110 dB


Zestaw składa się z samego odstraszacza. Na innych naszych aukcjach można zakupić urządzenie z bateriami w cenie 125,40 zł.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl