Odstraszacz szkodników z lamką U-38 do kontaktu na 30m2 na myszy, szczury, gryzonie

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 33,80 zł 33.80
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kompaktowy odstraszacz szkodników U-38 do kontaktu na 30m2

 

Odstraszacz ultradźwiękowy U-38 to skuteczny sposób na pozbycie się myszy, szczurów i innych szkodników z Twojego domu. Urządzenie może być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych: w mieszkaniach, domach, restauracjach, hotelach, biurach itp. Urządzenie nie zakłóca urządzeń elektrycznych znajdujących się w pobliżu, nie wpływa niekorzystnie na osoby znajdujące się w pomieszczeniu i jest zupełnie niesłyszalny dla człowieka. Urządzenie jest zaprojektowane i wykonane z materiałów i elementów wysokiej jakości, które nadają się do recyklingu i powtórnego wykorzystania.

 

Odstraszacz ultradźwiękowy U-38, może być stosowany również jako mała lampka nocna, gdyż urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LED emitujący delikatne światło.

 

W urządzeniu nie są wykorzystywane żadne chemikalia, ani trucizny, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla ludzi i zwierząt domowych!


Urządzenie odstrasza małe i większe gryzonie (np. szczury i myszy) dzięki zastosowaniu ultradźwięków. Jak wynika z badań laboratoryjnych, fale ultradźwiękowe atakują układ słuchowy i układ nerwowy najczęściej spotykanych szkodników, wywołując u nich ból i dyskomfort oraz wytwarzając nieprzyjazne środowisko, do którego nie są one w stanie się przystosować. Dzięki zastosowaniu odstraszacz ultradźwiękowego, można usunąć szkodniki w sposób nieinwazyjny!


Sposób użycia:

1. Urządzenie może być stosowane jedynie w pomieszczeniach zamkniętych: w mieszkaniach, domach, restauracjach, hotelach, biurach itp.

 
2. Zakres urządzenia w warunkach idealnych: do 60m2

 
3. Po podłączeniu urządzenia do gniazdka zasilania sieciowego zapala się dioda wskaźnikowa LED, a głośniki zaczynają emitować fale ultradźwiękowe o częstotliwości zmieniającej się automatycznie w zakresie od 45kHz do 47kHz.

 
4. Aby wykorzystywać urządzenie jako lampkę nocną, należy przełącznik boczny ustawić w położeniu "I". Przełącznik steruje wyłącznie lampką nocną i nie powoduje przerwania emisji fal ultradźwiękowych.

 
5. Po włączeniu odstraszacza można zaobserwować zwiększoną aktywność gryzoni i owadów, gdyż fale ultradźwiękowe wypłaszają je z ukrycia. Po krótkim czasie owady znikają.

 
6. Urządzenie należy pozostawić włączone do gniazdka elektrycznego przez okrągłą dobę i przez cały rok. Użytkownik nie musi już kupować niebezpiecznych chemikaliów, ani czyścić żadnych zabrudzonych muchołapek.

 

Fale ultradźwiękowe, podobnie jak wszystkie inne fale akustyczne, odbijają się od powierzchni twardych i są pochłaniane przez powierzchnie miękkie, np. dywany itp.. Urządzenia nie należy stawiać na dywanach lub za meblami, gdyż będzie to miało niekorzystny wpływ na jego skuteczność.
Do czyszczenia urządzenia należy używać wyłącznie czystej, miękkiej i wilgotnej szmatki. Nigdy nie należy zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach.
Urządzenia nie należy stosować w przypadku posiadania zwierząt domowych, np. myszy, królików, szynszyli, chomików (i innych małych gryzoni), pająków z rodzaju tarantula i innych.

Odstraszacz nie wpływa negatywnie na zachowanie i zdrowie psów i kotów.


Dane techniczne:

Wymiary: 95 x 50 x 32 mm
Zasilanie: 220 – 240 V 
Pobór prądu: ok. 1 W
Zakres częstotliwości: 25.000 – 45.000 Hz
Kąt działania: 180 st.
Powierzchnia efektywna: ok. 30 m2

 

Jesteśmy dystrybutorem tego urządzenia na terenie Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne odstraszacze zwierząt.

Zachęcamy do zakupów hurtowych celem dalszej odsprzedaży. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupami hurtowymi, prosimy o informację na adres info@insekt.com.pl

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl