Odstraszacz gryzoni dwuzakresowy na 550m2 - doskonały na kunę

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Odstraszacz ultradźwiękowy "Ultrasonic duo-pro pestrepeeler" jest jednym najbardziej skutecznych z całej serii odstraszaczy. Poprzez bardzo wysoki zakres częstotliwości, a także funkcjom automatycznej zmiany częstotliwości i "omiatania" terenu skutecznie oddziaływuje na szkodniki takie jak: myszy, szczury, muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki, i wszelkiego rodzaju inne robactwo. Badania laboratoryjne wykazały, że fale ultradźwiękowe powodują ból i negatywnie wpływają na system nerwowy wszelkiego rodzaju gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki.

Ciśnienie akustyczne o wysokiej mocy jest poza zakresem słyszalności ludzi i większości zwierząt domowych, np. psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych. Urządzenie nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych.

Urządzenie posiada 3 tryby pracy:

ULTRA-pracują 2 głośniki

TRANS- pracuje górny transduktor

DUO- pracują oba systemy naraz-zalecane

TEST - słyszalny dla ucha ludzkiego (Uruchamiamy tylko podczas sprawdzenia urządzenia!)

Sposób działania:

Urządzenie pracuje na zmienianej automatycznie częstotliwości w zakresie od 25.000 do 65.000 Hz, dzięki czemu jest ulepszoną wersją w porównaniu z innymi urządzeniami. Intensywne fale ultradźwiękowe atakuje system słuchowy i nerwowy gryzoni i robactwa. Odstraszacz chroni  powierzchnię do 550 mkw. Skuteczność działania urządzenia będzie widoczna po kilku dniach. Gryzonie i robactwo zostaną odstraszone z miejsca na którym słyszalne są dla niech ultradźwięki wydobywające się z urządzenia. Po 4-6 tygodniach pomieszczenie zostanie całkowicie oczyszczone. Urządzenie powinno pracować przez cały rok w dzień i w nocy. Pobór prądu jest wyjątkowo niewielki.

Dane techniczne

Wymiary: 120 x 90 x 70 mm

Waga: 190 gr Zasilanie: 220 – 240 V (zasilacz jest w zestawie)

Pobór prądu: ok. 1,5 W

Zakres częstotliwości: 25000 – 65000 Hz

Ciśnienie akustyczne: 130 dB X 2 =260 dB

Kąt działania: 260 st.

Powierzchnia efektywna: do. 550 mkw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl